Hakkımda

Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu

İlkokul öğretimini Çankaya ilk öğretim okulunda tamamlayan Çağatay Köşkeroğlu, ortaokul ve lise eğitimini Biltepe Kolejinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başarı ile tamamlamıştır. Daha sonrasında yüksek lisans eğitimini Okan Üniversitesi’nde Türkiye’de ilk olarak yapılmış olan çalışmalara imzasını atarak tamamlamış ve Uzman Diyetisyen ünvanını almıştır.

Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, Mersin Devlet Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Mazhar Osman Hastanesi ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde deneyim kazanmıştır. Ardından birçok toplu beslenme merkezinin menülerini planlamış ve denetimini yapmıştır.

Sonrasında iş hayatına Ataşehir’de özel bir klinikte devam etmiştir. Kariyerine kendi danışmanlık merkezini açarak devam etmek istemiş ve Çağatay Köşkeroğlu beslenme ve danışmanlık merkezini kurmuştur.

Hayatı boyunca sporu yaşam tarzı haline getirmiş ve bir çok spor dalında aktif olarak yer almış olan Çağatay Köşkeroğlu, şuanda aktif olarak fitness ve ekstrem sporlar ile ilgilenmektedir.